VIPRE Ultimate Güvenlik Paketi

VIPRE Ultimate Güvenlik Paketi size Privacy ve Internet Shield (Gizlilik ve İnternet Kalkanı) ile birlikte verilen VIPRE Advanced Security – (VIPRE Gelişmiş Güvenlik) ‘in ödüllü antivirüs korumasını sunar. Bu ek araçlar, ekstra gizlilik koruması katmanları sağlar. VIPRE Privacy Shield, Internet Shield VPN çevrimiçi gizliliğinizi korurken mikrofonunuzun ve web kameranızın gözetlenmesini önler.

Önemli Özellikler


VIPRE Internet Shield VPN

Güvenli olmayan bir ağ kullandığınızda, birisinin sizi gözetlemeye çalışma şansı her zaman vardır. VIPRE, kötü adamları dışarıda tutmak için trafiğinizin etrafında bir kabarcık oluşturur.

Sizi Güvende Tutacak Güvenlik

İnternet etkinliğiniz, güvenli olmayan genel Wi-Fi ağlarında bile güvende kalacaktır. Ayrıca, gerçek IP adresiniz gizli kalacaktır ve içerik filtrelemeyi güvenle atlayabilirsiniz.

Internet Gezintinizi Gizli Tutun

VIPRE’nin Internet Shield VPN’i iOS, Windows, macOS, Android ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlarda desteklenir. Bu cihazlardaki hiç kimse tarafından izlenmeyeceksiniz. VIPRE’nin Internet Shield VPN’i, VPN’imize bağlıyken tarama verilerinizi izlemez, depolamaz veya casusluk yapmaz. Ayrıca İnternet Servis Sağlayıcınızın (İSS) bile hassas verilerinizi yakalayamaması için verilerinizi şifreler.

Çevrimiçi Hızınızı Koruyun

Hızlı bir sunucu ağı ve ISS azaltma işleminden kaçınmak, akış, veri aktarımı ve çevrimiçi oyun oynama için ideal olan hızlı şifreleme ile internetin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Privacy Shield – Gizlilik Kalkanı

VIPRE Gizlilik Kalkanı gizliliğinizi korur. Bilgisayarınızdaki bilgilerin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur, çevrimiçi gizliliğinizi sağlar ve web kamerası ve mikrofon gözetlemesini engeller.

Gerçek Zamanlı Koruma

VIPRE Privacy Shield bilgisayarınızı 7/24 kötü amaçlı etkinliklere karşı izler, gözetleme veya veri hırsızlığı girişimlerini engeller ve sizi hemen uyarır.

Web Kamerası ve Mikrofon Engelleyici

Siber suçlular, değerli bilgiler elde etmek ve bilginiz olmadan bulunduğunuz odanızı kaydetmek için web kameralarına ve mikrofonlara erişmek için komut dosyaları ve şüpheli kod kullanır. Gizlilik Kalkanı aksine karar verene kadar bu cihazların kullanımını engellenmez!

Dark Web Tarayıcı

Karanlık web’de görünüp görünmediğini görmek için bir e-posta adresi girin. Sonra gizliliğinizi korumak için karşı önlemler almanız gerekip gerekmediğini görebilirsiniz

Advanced Security – Gelişmiş Güvenlik

VIPRE Gelişmiş Güvenlik, kişisel bilgilerinizi ve kişisel verilerinizi, PC’ler ve Mac’ler için geleneksel antivirüs programlarından kaçanlar da dahil olmak üzere, günümüzün en yaygın tehditlerine karşı en yüksek puan alan, antivirüs koruması ile korur.

Yüksek Dereceli Koruma

VIPRE, dünyanın en yaygın olarak kullanılan bağımsız virüsten koruma testi yetkilisinden sürekli olarak bir Advanced + derecesi kazanır. Fidye yazılımlarına ve diğer ortaya çıkan tehditlere, virüslere, Truva atlarına, rootkit’lere, istismarlara, casus yazılımlara ve daha fazlasına karşı korun.

Kullanımı Kolay

Taramaları hızlı bir şekilde seçin veya planlayın, geçerli tanım güncellemelerini kontrol edin, yamaların nasıl uygulanacağını özelleştirin ve çok daha fazlasını yapın.

Güvenlik Duvarı ve E-posta Güvenliği

Güvenlik duvarı, gelişmiş kullanıcılar için özelleştirilebilir ayarlarla gelen ve giden İnternet trafiğine karşı hızlı ve kolay bir şekilde korur. E-posta güvenliği, e-posta yoluyla yayılan çevrimiçi tehditlerden korunmanızı sağlamak için kötü amaçlı bağlantılara ve virüslü eklere karşı koruma sağlar.

VIPRE’nin Gücünü Kendiniz Deneyimleyin

Milyonlarca kişinin işletmelerini ve ailelerini çevrimiçi tehditlerden korumak için neden VIPRE’ye güvendiğini öğrenin.

VIPRE’nin En Yüksek Derecelendirmeleri

VIPRE’nin Advanced Active Protection (Gelişmiş Aktif Koruma) Nedir?

Günümüzde ortaya çıkan tehditlere karşı korunmak için ücretsiz veya temel antivirüsler yeterli değildir. İşte VIPRE’nin Gelişmiş Aktif Koruması, benzeri görülmemiş saldırılar çağında sizi fidye yazılımlarından ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan nasıl koruyor.

VIPRE Müşteri Görüşleri

previous arrow
next arrow
Slider

Sistem Gereksinimleri

Önemli: VIPRE Advanced Security, günümüzün yeni işletim sistemleri için gelişmiş teknolojiler kullanır ve Windows XP veya Vista’ya yüklenmez.

DONANIM VE İŞLETİM SİSTEMLERİ

VIPRE Advanced Security özelliklerini etkili bir şekilde çalıştırmak için, aşağıdakileri içeren PC uyumlu bir bilgisayara ihtiyacınız vardır:

En az 1 GB RAM

1 GB sabit sürücü alanı

Çift çekirdekli işlemci önerilir

Aşağıdakilerden birinin 32 veya 64 bit sürümlerini kurmak için Internet bağlantısı (geniş bant önerilir) gerekir:

Windows 10 (Tüm sürümler)

Windows 8.1

Windows 7 (Service Pack 2 veya Daha Yüksek)


DESTEKLENEN E-POSTA İSTEMCİLERİ

(E-posta PC internet güvenlik koruması için geçerlidir):

Microsoft Outlook 2007 Service Pack 3

Microsoft Outlook 2010 Service Pack 2

Microsoft Outlook 2013 Service Pack 1

Microsoft Outlook 2016

Mozilla Thunderbird ve diğerleri dahil olmak üzere ileti göndermek ve almak için SMTP / POP3 kullanan diğer e-posta ürünleri.

Not: SSL ve TLS güvenlik protokolleri yalnızca Microsoft Outlook ile desteklenir

Ürün ve şirket adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları ve tescilli ticari markalarıdır.


MAC SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

VIPRE Advanced Security ürününü bir Mac’e yükleyebilirsiniz:
Catalina 10.15
Mojave 10.14
Hige Sierra 10.13
Sierra 10.12

OS X El Capitan 10.11
Mac’inizde ayrıca şunlar olmalıdır:
En az 2 GB RAM
1 GB sabit disk alanı
Ürünü kurmak için İnternet bağlantısı gerekir


VIPRE Privacy Shield, günümüzün yeni işletim sistemleri için gelişmiş teknolojiler kullanır ve Windows XP’ye yüklenmez.

DONANIM VE İŞLETİM SİSTEMLERİ

VIPRE Privacy Shield’in özelliklerini etkili bir şekilde çalıştırmak için, aşağıdakilerden birinin 32 veya 64 bit sürümlerini çalıştıran en az 1 GB RAM ve 50 MB sabit sürücü alanına sahip PC uyumlu bir bilgisayara ihtiyacınız vardır:

Ürünü yüklemek için Windows 10, 8.1, 7 (Rollup / SP2) İnternet bağlantısı (geniş bant önerilir) gerekir.


VIPRE Internet Shield, günümüzün yeni işletim sistemleri için gelişmiş teknolojiler kullanır ve Windows XP’ye yüklenmez.

WINDOWS İŞLETİM SİSTEMİ GEREKSİNİMLERİ

7, 8, 8.1 ve 10

MAC SİSTEMİ GEREKSİNİMLERİ

OS 10.10.x ve üstü

iOS GEREKSİNİMLERİ

10.0 ve üstü

ANDROID GEREKSİNİMLERİ

4.0.3 (ICS) en son kararlı alfa / beta sürümüne kadar.

LinkedIn
Share