Kanıtlanmış Antivirüs ve Güvenlik Lideri
Misyonumuz, verilerinizi çevrimiçi tehditlere karşı korumaktır.

VIPRE, işletmeleri, çözüm sağlayıcıları ve ev kullanıcılarını maliyetli ve kötü niyetli siber tehditlere karşı korumak için tasarlanmış, önde gelen bir İnternet güvenlik çözümleri sağlayıcısıdır. Yirmi yılı aşkın sektör uzmanlığına sahip olan VIPRE, dünyanın en büyük tehdit istihbarat bulutlarından biridir ve günümüzün en saldırgan çevrimiçi tehditlerine karşı eşsiz koruma sağlar. Güçlü yazılım portföyümüz, gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım analizi için tehdit istihbaratının yanı sıra kapsamlı uç nokta ve e-posta güvenliği içerir. VIPRE çözümleri, hızlı tehdit yanıtı sağlayan mobil arayüzler ile bulut tabanlı ve sunucu güvenliği sayesinde kullanımı kolay, kapsamlı, katmanlı savunma sağlar. Gururlu bir İleri Teknoloji Amazon İş Ortağı olan VIPRE, küresel olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’da faaliyet göstermektedir. VIPRE®, j2 Global, Inc.’in j2 Bulut Hizmetleri bölümünün bir markasıdır.

Güvenlik konusunda her şey bir kısaltma ile başladı. Virüs Saldırı Koruması ve İyileştirme Motoru. Amaç, bir virüs olduğunda insanları korumak ve daha sonra onu temizlemek idi. Bu sayede sadece Korumak yerine Önlemek üzerinde yoğunlaştı. VIPRE, zararlı yazılım tehditlerini tehlikeli olmadan önce durdurmak için Gelişmiş Etkin Korumasını (Advanced Active Protection) kullanır. Şimdi, VIPRE bunun ötesinde bir güvenlik ekosistemine doğru büyüyor.

Ev Koruması Ürünlerini Kişisel bilgisayarları ve Mac’leri korumak için sunuyoruz. Günümüzde güvenlik antivirüsten daha fazlasıdır. Ek PC ürünlerimiz müşterilerimizin gizliliğini ve çevrimiçi etkinliklerini korur.

İş Koruma Ürünlerimiz ile her saldırı vektörünün engellendiğinden emin olabilirsiniz. Uç noktalarınız güvende olacak ve e-posta güvenlik çözümlerimiz insan hatası riskini aşmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları analiz etmek ve çözmek için yeni bir ürün grubumuz bulınmaktadır.

Impeks Ltd., 1998 yılında yazılım geliştirmek ve yurt dışında geliştirilmiş yazılımların Türkiye dağıtımını yapmak amacıyla kurulmuş bir bilişim şirketidir. Bilinen bir çok güvenlik ürünü markasını Türkiye’de tanıtmıştır. 

Impeks, halen bilişim güvenliği alanında bir çok yazılımın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Impeks, Türkiye’ de “Güvenli İnternet” kullanımı konusunda farkındalık yaratmak için sosyal etkinlikler düzenlemektedir, bir çok sivil toplum kuruluşu ile birlikte çalışmalar yapmaktadır.