Tehdit Analiz Aracı

VIPRE Threat Analyzer, kötü amaçlı yazılımların kuruluşunuz üzerindeki potansiyel etkisini güvenli bir şekilde ortaya çıkarmanızı sağlayan dinamik bir kötü amaçlı yazılım analizi sanal alanıdır; böylece gerçek bir tehdit durumunda daha hızlı ve daha akıllı yanıt verebilirsiniz.

Bugünün en yıkıcı güvenlik riskleri genellikle meşru yürütülebilir dosyalar, PDF’ler veya Microsoft Office belgeleri olarak gizlenir. Tek bir yanlış tıklamayla işinizi ciddi şekilde bozabilir ve büyük mali hasarları toplayabilirsiniz. Ancak bunun nasıl ortaya çıkabileceğini tam olarak görmek yararlı olmaz mı? Bir saldırının nasıl kurulduğunu anlayabilirsiniz ve hangi ağların ve sistemlerin en büyük risk altında olduğunu belirleyebilirsiniz.

Artık güvenlikten ödün vermeden olasılıklara hazırlanabilirsiniz.

Herhangi bir saldırıyı analiz etme ve yenme

VIPRE ThreatAnalyzer, şüpheli dosyaları (fidye yazılımı ve sıfır gün tehditleri bile) güvenli bir ortamda patlatılabilecekleri ve daha sonra bir makine öğrenme belirleme motoru tarafından analiz edilebilecekleri bir sanal alana müdahale etmenize ve yeniden yönlendirmenize olanak tanır. Saldırganların ağlarınızdan ödün vermeden nasıl düşüneceklerini anlama avantajına sahip olursunuz.

Her yerde kullanın

Kamu güvenliği, savunma ve istihbarat teşkilatları da dahil olmak üzere en hassas kuruluşlar bile VIPRE ThreatAnalyzer’ı güvenle kullanabilir. Hedeflenen saldırıları, sıfır gün tehditlerini ve geleneksel siber güvenlik çözümleriyle algılanmayı engelleyen diğer karmaşık kötü amaçlı yazılımları tanımlamak için izlenebilir bir ortamda yürütülebilir dosyalar ve URL’ler çalıştırın. VIPRE ThreatAnalyzer kullanımı kolaydır ve örnek göndermek için herhangi bir kötü amaçlı yazılım uzmanlığı gerekmez.

Savunmanızı destekleyin

Bir kötü amaçlı yazılım örneğini patlattıktan sonra birkaç dakika içinde ağınızdaki hangi sistem yapılandırmalarının tam olarak savunmasız olduğunu bilirsiniz. Bu sistemleri yalıtarak ve veri ihlallerini önlemek ve veri kaybını sınırlamak için gerekli önlemleri uygulayarak anında yanıt verin.

VIPRE ThreatAnalyzer
Bulut Sürümü

Bulut mimarisi özgürlüğüyle, kötü amaçlı yazılımları patlatmak için şirket içi yazılım veya kirli bir ağ kurmaya gerek yoktur. Yeni nesil, bulut korumalı alan teknolojisi, kuruluşunuza fidye yazılımlarına ve sıfır günlük kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı ek bir güvenlik katmanı sağlar. Bu sürüm, gerçek kullanım şekillerine uyacak şekilde hizalanır ve gönderilen örnek sayısına göre lisanslanır; böylece işletme fiyat etiketi olmadan işletme düzeyinde koruma elde edersiniz.

VIPRE ThreatAnalyzer
Sunucu Sürümü

Esneklik için özel olarak tasarlanan Sunucu sürümümüz, istemci ve eklenti özelleştirme gibi çok gelişmiş seçenekler sunar. Özel kötü amaçlı yazılım algılama kurallarını içe aktarın veya davranış kümelerini genel riskle ilişkilendirmek için otomatik kuralları seçin.

VIPRE’ye Güven

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 2019_AwardBadges_Stevie-1.png

Kötü Amaçlı Yazılım Tehditlerini Analiz Edin

Bu yenilikçi kötü amaçlı yazılım analiz aracından güçlü güvenlik bilgileri edinin.

Tehdit Analizi Video

ThreatAnalyzer

Ücretsiz Demo

ThreatAnalyzer, kötü niyetli bir dosyayı güvenli bir şekilde çalıştırmanıza veya kötü amaçlı yazılımın nasıl davrandığını analiz etmenize olanak tanıyan, daha iyi bir sanal alan olarak bilinen önde gelen kötü amaçlı yazılım analiz sistemidir.

Günümüzün en gelişmiş kötü amaçlı yazılımlarından kurumsal ve kamu ağlarını savunmakla görevlendirilen güvenlik analistleri ve araştırmacılar için tasarlanan ThreatAnalyzer, kötü amaçlı yazılımları güvenli, yalıtılmış bir ortamda çalıştırabilmenizi sağlar ve size davranışları hakkında zengin bilgiler sunar.

30 günlük ücretsiz denemenizi bugün başlatın! Bir işletme e-posta adresi de dahil olmak üzere geçerli bilgilerin gönderilmesi üzerine, ThreatAnalyzer’e erişiminizi başlatmak için bir VIPRE güvenlik uzmanları tarafından sizinle iletişime geçilecektir.

LinkedIn
Share