Gizliliğini Koru

VIPRE Privacy Shield

VIPRE Gizlilik Kalkanı gizliliğinizi korur. Bilgisayarınızdaki bilgilerin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur, çevrimiçi gizliliğinizi sağlar ve web kamerası ve mikrofon gözetlemesini engeller.

VIPRE Gizlilik Kalkanı, yerel olarak saklanan kişisel belgelerinizde depolanan hassas bilgileri tarayan ve işaretleyen, banka bildirimleri ve yerel olarak depolanan tıbbi faturalar gibi gelişmiş bir algılama mekanizmasına sahiptir.

Gizliliğini Koru

Kişisel bilgilerinizi gizleyin. Hassas verileri kaldırın, video ve ses paylaşımınızın kontrolünü elinize alın.

Arkanda İz Bırakma

İzlenebilir tüm kişisel bilgileri kaldırın – VIPRE Privacy Shield, masaüstü bilgisayarınızdan veya dizüstü bilgisayarınızdan her dijital izi bulur ve kaldırır.

Web Kamerası ve Mikrofon Engelleyici

Web kameranızın ve mikrofonunuzun saldırıya uğramasını önleyin. VIPRE Gizlilik Kalkanı kullanarak, tüm harici erişim girişimlerini otomatik olarak reddedersiniz. Her istismar girişimi izlenecek ve raporlanacaktır.

VIPRE Privacy Shield, web kameranıza ve PC mikrofonunuza erişimi engelleyerek meraklı gözlerden ve kulaklardan korunmak için ekstra güvenlik sağlar. Bilgisayarınızın ses ve görüntü bağlantı noktalarını ihlal etme girişimlerini durdurur.

Dijital gizliliğinizi ve kişisel bilgilerinizi kendinize saklayın.

Gerçek Zamanlı Koruma

VIPRE Privacy Shield bilgisayarınızı 7/24 kötü amaçlı etkinliklere karşı izler, gözetleme veya veri hırsızlığı girişimlerini engeller ve sizi hemen uyarır.

Kişisel Profil Koruması

VIPRE Gizlilik Kalkanı, telefon numaranız, e-postanız, fiziksel adresiniz ve kredi kartı bilgileriniz gibi hassas bilgilerin bilgisayarınızda saklandığı yerleri ortaya çıkararak sizi kimlik hırsızlığına karşı korur ve kaldırmanıza yardımcı olur.

Giriş Kimlik Bilgilerini Kaldırma

Gizlilik Kalkanı, bilgisayarınızı en sevdiğiniz web sitelerine, portallara ve servis sağlayıcılarına izlenebilir oturum açma bilgileri için tarar ve bu izleri kendi takdirinize bağlı olarak kaldırır.


Web Kamerası ve Mikrofon Engelleyici

Siber suçlular, değerli bilgiler elde etmek ve bilginiz olmadan bulunduğunuz odanızı kaydetmek için web kameralarına ve mikrofonlara erişmek için komut dosyaları ve şüpheli kod kullanır.
Gizlilik Kalkanı aksi karar verene kadar bu cihazların kullanımınına engel yoktur!

Yerel Belge Tarayıcı

Gizlilik Kalkanı, sosyal güvenlik numaraları, banka hesapları veya kredi kartı numaraları gibi gizlilikle ilgili bilgiler içerebilecek yerel olarak depolanan belgeleri bulur. Daha sonra Gizlilik Kalkanı algılama üzerine sizi uyarır ve bu belgeleri silmenizi veya daha güvenli bir yerde saklamanızı ister.

Tarayıcı Geçmişi Yönetimi

VIPRE Privacy Shield, web geçmişinizi derinlemesine tarar ve web tarama etkinliği günlüklerinizi kaldırır. Taramada bulunan hassas veriler size gösterilir, böylece hangi bilgilerin kaldırılması gerektiğine karar verebilirsiniz.


Zamanlanmış Taramalar ve Koruma

VIPRE Gizlilik Kalkanı zamanlayıcı, yazılımı çalıştırmayı hatırlamak zorunda kalmadan bilgisayarınızı otomatik olarak taramanızı ve proaktif olarak korumanızı sağlayan bir ayarla ve unut ayarına izin verir.

Anti İzleme

Kişisel tarama bilgilerinizi içeren, sizi reklamlarla hedeflemek, kimlik hırsızlığı profillemesi ve bilgi kimlik avı için kullanabileceğiniz izleme kayıtlarını kolayca kaldırın.

VIPRE Privacy Shield – Gizlilik Kalkanı Kurulumu

VIPRE Privacy Shield’i kurmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

  1. VIPRE Gizlilik Kalkanı’nı indirin. Tarayıcı tarafından istenirse, indirme onayını tıklayın
  2. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, indirilen dosyayı açın
  3. Evet düğmesine tıklayarak kurulum işlemini onaylayın.
  4. Yükle düğmesine tıklayın ve kurulum işleminin devam etmesine izin verin.
  5. VIPRE Privacy Shield bilgisayarınıza yüklendikten sonra, programın yüklenmesi tamamlandıktan sonra açılır.
  6. Register Now-Şimdi Kaydol’u seçerek VIPRE Privacy Shield’i kaydedin.
  7. BİTTİ! VIPRE Privacy Shield otomatik olarak taramaya başlayacak ve özel bilgilerinizle ilgili tüm sorunları ve endişeleri bildirecektir.

VIPRE’nin Gücünü Kendiniz Deneyimleyin

Milyonların gizliliklerini korumak için neden VIPRE’ye güvendiğini öğrenin.

Sistem Gereksinimleri

VIPRE Privacy Shield, günümüzün yeni işletim sistemleri için gelişmiş teknolojiler kullanır ve Windows XP’ye yüklenmez.

DONANIM VE İŞLETİM SİSTEMLERİ

VIPRE Privacy Shield’in özelliklerini etkili bir şekilde çalıştırmak için, aşağıdakilerden birinin 32 veya 64 bit sürümlerini çalıştıran en az 1 GB RAM ve 50 MB sabit sürücü alanına sahip PC uyumlu bir bilgisayara ihtiyacınız vardır:

Ürünü yüklemek için Windows 10, 8.1, 7 (Güncelleme/ SP2) İnternet bağlantısı (geniş bant önerilir) gerekir.

LinkedIn
Share