Internet ShIeld VPN
Internet Shield VPN, hızınızdan ödün vermeden çevrimiçi etkinliğinizi gizler.
VIPRE tarafından Internet Shield VPN çevrimiçi sınırsız gizlilik için hızlı ve kolay bir araçtır. Güvenlik açığı bulunan Wi-Fi ağlarını kullanırken mobil cihazlarınızı, dizüstü bilgisayarlarınızı, masaüstü bilgisayarlarınızı ve daha fazlasını İnternet Servis Sağlayıcısı (ISS) casusluk ve siber suçlardan koruyun. VIPRE ile gizli ve güvende kalırken, dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce yerden sansürü atlama özelliğinin keyfini çıkarın.
Slider

Önemli Özellikler


Sizi Güvende Tutacak Güvenlik

Güvenli olmayan bir ağ kullandığınızda, birisinin sizi gözetleme şansı her zaman vardır. VIPRE, kötü adamları dışarıda tutmak için trafiğinizin etrafında bir kabarcık oluşturur.

Güvenli Wi-Fi Uygulaması

Güvenli olmayan genel Wi-Fi ağlarında, bilgisayar korsanları, şifreler, e-posta adresleri ve arama verileri gibi hassas bilgileri elde etmek için kolayca bir bağlantıyı “çizebilir”. Bir VPN tüneli (sanal özel ağ ile oluşturulan bağlantı), ev Wi-Fi ağınızdan uzaktayken fark edilmeden hareket etmenizi sağlar.

Gerçek IP’nizi Gizli Tutun

Bir IP adresi; konumunuzu, tarama alışkanlıklarınızı izlemek, hatta yurtdışına gidiyorsanız kullandığınız web sitelerini kısıtlamak için kullanılabilir. VPN yazılımımız, cihazınıza benzersiz, rastgele bir IP adresi atar, konumunuzu maskeler ve bu nedenle gerçek IP adresinizi gizli tutar. Dünya genelinde 20’den fazla ülkede sunucularımız var ve diğer ülkelerde özgürce gezinmenize izin veriyoruz.

İçerik Filtrelemeyi Güvenle Atlayın

Güvenli ve hızlı akış, veri aktarımları ve çevrimiçi oyunlar için sanal konumunuzu değiştirin.

Gezintinizi Gizli Tutun

Kimse, hatta bizim tarafımızdan takip edilmeyeceksiniz. Kişisel verileriniz nereye giderseniz gidin güvende kalacaktır.

Tüm Cihazlarda Gizlilik

VIPRE’nin Internet Shield VPN’i iOS, Windows, MacOS, Android ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlarda desteklenir. İnternet bağlantınızı birkaç dakika içinde güvenli hale getirmek için kullanımı kolay VPN kurulum kılavuzlarımıza başlayın. Aynı zamanda on adet eşzamanlı bağlantınız olmasına izin veriyoruz, bu nedenle bir cihazın gizliliğini bir başkası için feda etmek zorunda kalmayacaksınız.

Sıfır Günlük Kaydı

Gizliliğiniz önceliğimizdir. Diğer VPN’lerin aksine, VIPRE’nin Internet Shield VPN’i, VPN’imize bağlıyken tarama verilerinizi izlemez, depolamaz veya casusluk yapmaz. Tarama etkinliğiniz VPN’de güvenli ve gizli kalır.

Veri Şifreleme

Gizliliğinizi ve güvenliğinizi önemsiyoruz. İnternet Servis Sağlayıcınız (İSS) verilerinizi izliyor, reklam verenlere satıyor veya seçici bir şekilde yavaşlatıyor olabilir. VPN yazılımımız, hassas verilerinizi yakalamayı amaçlayan hedefli ve gelişigüzel saldırılara karşı koruyan özel internet erişimi sağlar.

Çevrimiçi hızınızı koruyun

Asla yavaşlamak istemezsiniz. VIPRE’nin VPN’i ile olmayacaksınız. VIPRE’nin VPN’i ile küresel altyapımız tarama hızınızı yüksek tutar.

Hızlı Sunucu Ağı

Ağ optimizasyonumuz, tarama etkinliğinizi güvence altına almaya devam ederken VPN’imizin yüksek hızlar sunmasını sağlar. Akış, veri aktarımı ve çevrimiçi oyunlar için ideal olan hızlı şifreleme ile internetin tadını çıkarın.

ISS Kısmadan Kaçının

ISS’nizin sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Bir VPN kullanarak, taramanızı kısıtlamak için paket koklama kullanan İSS’ler artık sizi yavaşlatamaz.

Internet Shield VPN kullanma özgürlüğünü yaşayın

Milyonlarca kişinin işletmelerini ve ailelerini çevrimiçi tehditlerden korumak için neden VIPRE’ye güvendiğini öğrenin.

VIPRE’nin En Yüksek Derecelendirmeleri

Sistem Gereksinimleri


VIPRE Internet VPN, günümüzün yeni işletim sistemleri için gelişmiş teknolojiler kullanır ve Windows XP’ye yüklenmez.

WINDOWS İŞLETİM SİSTEMİ GEREKSİNİMLERİ

7, 8, 8.1 ve 10

MAC SİSTEMİ GEREKSİNİMLERİ

OS 10.10.x ve üstü

iOS GEREKSİNİMLERİ

10.0 ve üstü

ANDROID GEREKSİNİMLERİ

4.0.3 (ICS) en son kararlı alfa / beta sürümüne kadar.


LinkedIn
Share