VIPRE E-posta Güvenliği

Saldırı vektörünü ilk sırada belirleyin.

En yaygın saldırı vektörünü kapsayan çok sayıda kötü amaçlı yazılım algılama düzeyi de dahil olmak üzere yeni ve ortaya çıkan tehditlere karşı koruma sağlayan güçlü platform.

Email Security Cloud

Yönetilmesi kolay tek bir platformda sürekli e-posta kullanılabilirliğine sahip çok katmanlı bir güvenlik çözümü sunar.

Advanced Threat Protection

Kimlik avı ve eklentilerinin de test edildiği URL korumalı E-posta Güvenliği Bulut paketi.

Add-on Solutions

E-posta Güvenliği Bulutu’ nu tamamlamak için güçlü eklenti çözümleri seti ile işinizi günümüzün yaygın e-posta tehditlerinden koruyun.

Email Security Server

Ağları, e-posta yoluyla iletilen spam, kimlik avı, virüsler ve güvenlik tehditlerine karşı koruyan gelişmiş e-posta güvenliği çözümü.

SafeSend

Kullanıcıların yanlışlıkla yanlış alıcılara e-posta ve yanlış ek göndermelerini önleyin.

Makine Öğrenmesi ile Fidye Yazılımı ve İleri Düzey Tehditlerle Mücadele

Kötü amaçlı yazılım evrimi oranı artık manuel olarak algılama kapasitesini aşıyor ve sıfır gün tehditleri, fidye yazılımı ve daha önce bilinmeyen diğer kötü amaçlı yazılımların sürekli barajının analizini çözülmesi giderek zor bir problem haline getiriyor. İnsanların tehdit ortamına ayak uydurmak için makinelerden yardıma ihtiyaçları vardır ve makine öğrenimi, aynı hız veya doğrulukla yapamayacağı, tekrar eden görevleri yerine getirmek ve büyük miktarda bilgiyi kırmak için gerçek bir işgücüdür.

Makine öğreniminin nasıl çalıştığını, hangi tehditleri ele aldığını ve bir siber güvenlik makine öğrenimi çözümü seçerken nasıl sağlam kararlar alacağınızı öğrenmek için raporu okuyun.

LinkedIn
Share