Mücadelede İyilerin Tarafındayız.

Çevrimiçi dünya, her zaman ve her yerde örgütlere sızmak isteyen kötü adamlarla doludur. Güvenlik operatörlerine, fidye yazılımı ve diğer haksız kötü amaçlı yazılımların her zamanki tehdidini tespit etme, analiz etme ve yok etme, çevrimiçi dünyaya güvenlik ve istikrar getirme yetkisi veriyoruz.

Görevimiz

VIPRE, günümüzün en tehlikeli tehditlerine karşı savunmak için gerekli gelişmiş siber güvenlik çözümleri sunarak, kötü amaçlı yazılımlarla mücadelede 20 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Ev kullanıcılarını bilgisayar virüslerinden, fidye yazılımlarından ve kimlik hırsızlığından koruyan PC’ler ve Mac’ler için ödüllü güvenlik.

İşletmeler ve ortaklar için katmanlı koruma sağlayan kapsamlı e-posta ve uç nokta güvenliği ile gerçek zamanlı tehdit istihbaratı.


En iyi koruma

VIPRE, sizi geleneksel antivirüsten kaçınan gelişmiş kötü amaçlı yazılımlardan koruyan yeni nesil antivirüs sağlar.

En kolay kullanım

VIPRE’nin kurulumu ve kullanımı kolaydır. VIPRE’yi bilgisayarınıza yükler yüklemez, her türlü çevrimiçi tehdide karşı korunursunuz.

En hızlı kurulum

VIPRE, eski antivirüsünüzü değiştirmenin önündeki tüm engelleri kaldırır. Dakikalar içinde devreye girer, ağ üzerindeki eski antivirüs ajanlarını otomatik olarak kaldırır ve en üst düzey kötü amaçlı yazılım koruması sunar.

Küçük ayakizi

Hız ve güvenlik bir arada. VIPRE, bilgisayarlarınızı yavaşlatmadan kapsamlı kötü amaçlı yazılım savunması sağlar.

En iyi fiyat

Bütçenizi bozmadan sektörün en iyi uç nokta korumasını elde edin.

ABD ve Türkiye tabanlı destek

Sizi asla teknik destek için ücretlendirmiyoruz. ABD ve Türkiye merkezli ücretsiz teknik destek ekibimiz her zaman arkanızda.


VIPRE’nin Gelişmiş Aktif Koruması nedir?

Sizin için En Doğru Koruma Ürünü

Ev ve iş için en iyi antivirüs yazılımı olan VIPRE tarafından korunan milyonlara katılın.

İşletmeler için VIPRE

VIPRE, farklı büyüklükteki işletme için hızlı, güçlü ve yönetimi kolay uç nokta koruması sağlayan az yer kaplayan antivirüs yazılımıdır.

Ev Kullanıcıları için VIPRE

VIPRE, ailenizin PC’lerini ve mobil cihazlarını çevrimiçi tehditlere karşı korur, böylece dijital hayatınızın tadını daha rahat çıkarabilirsiniz.

VIPRE Müşteri Görüşleri

previous arrow
next arrow
Slider

VIPRE’nin En Yüksek Derecelendirmeleri